Kampania bożonarodzeniowa 2020 | Fundacja Dorastaj z Nami
Bo zginął na służbie

Jestem Hania, mam 8 lat.
Wiem, że Tata musiał wtedy pójść, wiem, że to była jego praca, ale ciągle pytam „dlaczego?”

Wiem też, że bardzo mnie kochał i tęsknię za nim cały czas. Kiedy przychodzą święta jest mi bardzo bardzo smutno.

Jedno z ostatnich zdjęć Hani z Tatą

Tata Hani, starszy aspirant Cezary Mokrzewski pracował w Wydziale do Spraw Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej CBŚ. Zginął 7 maja 2015 r. w czasie konwojowania zatrzymanego. Miał 38 lat. Zostawił trzyletnią córeczkę Hanię i żonę, która spodziewała się kolejnego dziecka.

Hania jest jednym ze 131 dzieci strażaków, policjantów, żołnierzy, medyków i ratowników górskich, którymi opiekuje się Fundacja Dorastaj z Nami.

Nie zwrócimy im Taty, ale będziemy przy nich aż dorosną. W podziękowaniu za służbę ich Ojców.

Kampania bożonarodzeniowa 2020

 
 
 
 
1 godzina pomocy w nauce, bym była mądra jak mój Tata
1 godzina zajęć sportowych, bym była silna jak mój Tata
1 godzina z Panią psycholog by ukoić mój ból po śmierci Taty
średnia roczna pomoc dla 1 dziecka w wieku szkolnym

WYBIERZ PREZENT NA ŚWIĘTA

Jednorazowo Miesięcznie
Suma kwot
Wsparcie 2

Michał, Iga, Zuzia i 128 naszych podopiecznych
czekają na TWOJĄ pomoc

Michał

Michał

Jestem Michał. Sport to moja pasja, a rower lubię najbardziej, choć tata nigdy nie zobaczy jak na nim jeżdżę. Codziennie trenuję i dzięki fundacji mogę chodzić na dużo zajęć sportowych. Chcę być tak sprawny jak tata, bardzo za nim tęsknię.

Iga

Iga

Jestem Iga. Dopiero uczę się mówić, bo urodziłam się głucha. Uwielbiam powtarzać „mama” i „tata”, bo widzę jak rodzice się wtedy cieszą. Dziś już trochę lepiej słyszę, bo w rehabilitacji pomaga mi fundacja.

Zuzia

Zuzia

Mam na imię Zuzia i mam 5 lat. Nie wiem jaki był mój tata, bo go nie poznałam. Umarł, kiedy walczył ze złymi ludźmi. Lubię dużo mówić i pomagać mamie w ogródku. Mama mówi, że mam to po tacie. Mówi też, że będę taka mądra jak mój tata, bo dzięki fundacji mogę chodzić na różne zajęcia.

Wybuch miny w Iraku, roztrzaskany radiowóz, zawalona ściana płonącego budynku. W mediach to wypadek na służbie. W domu naszych podopiecznych – życiowa tragedia. Zginął Tata… I choć nie jesteśmy w stanie im go przywrócić, to wiemy jak pomóc im bezpiecznie dorastać.

Zobacz jaką moc ma Twoja darowizna