Pomóż teraz | Fundacja Dorastaj z Nami

Pomóż teraz

Mam na imię Marta.
Mam 6 lat i chodzę
do przedszkola.
Odprowadza mnie tam Mama.
Bo ja nie mam Taty.
Mój TATA jest w niebie.
Umarł daleko od domu,
kiedy bronił innych ludzi.

Poznaj historię Taty Marty »

CHCĘ POMAGAĆ

Jednorazowo Miesięcznie
1 godzina pomocy w nauce, bym była mądra jak mój Tata 1 godzina zajęć sportowych, bym była silna jak mój Tata 1 godzina z Panią psycholog by ukoić mój ból po śmierci Taty średnia roczna pomoc dla 1 dziecka w wieku szkolnym
Suma kwot
Wsparcie

Michał, Iga, Zuzia i 137 naszych podopiecznych
czekają na TWOJĄ pomoc

Michał

Michał

Jestem Michał. Sport to moja pasja, a rower lubię najbardziej, choć tata nigdy nie zobaczy jak na nim jeżdżę. Codziennie trenuję i dzięki fundacji mogę chodzić na dużo zajęć sportowych. Chcę być tak sprawny jak tata, bardzo za nim tęsknię.

Iga

Iga

Jestem Iga. Dopiero uczę się mówić, bo urodziłam się głucha. Uwielbiam powtarzać „mama” i „tata”, bo widzę jak rodzice się wtedy cieszą. Dziś już trochę lepiej słyszę, bo w rehabilitacji pomaga mi fundacja.

Zuzia

Zuzia

Mam na imię Zuzia. Nie wiem jaki był mój tata, bo go nie poznałam. Umarł, kiedy walczył ze złymi ludźmi. Lubię dużo mówić i pomagać mamie w ogródku. Mama mówi, że mam to po tacie. Mówi też, że będę taka mądra jak mój tata, bo dzięki fundacji mogę chodzić na różne zajęcia.

Wybuch miny w Iraku, roztrzaskany radiowóz, zawalona ściana płonącego budynku. W mediach to wypadek na służbie. W domu naszych podopiecznych – życiowa tragedia. Zginął Tata… I choć nie jesteśmy w stanie im go przywrócić, to wiemy jak pomóc im bezpiecznie dorastać.

Zobacz jaką moc ma Twoja darowizna