Kampania bożonarodzeniowa 2022 | Fundacja Dorastaj z Nami

Czekam na pierwszą gwiazdkę i myślę: „Taty już nigdy nie będzie. Co ze mną dalej?

W Wigilię zawsze tęsknię za Tatą... Boję się, jak sobie dalej bez niego poradzimy? Czy mamie wystarczy na obiady w szkole? Kto będzie robił ze mną matmę? Komu powiedzieć, że ciągle chce mi się płakać?”

Kuba z rodzeństwem

Tata Kuby, Kacpra, Martynki i Alicji - strażak Andrzej Bzdurski, naczelnik OSP Pęczniew. Odznaczony pośmiertnie Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” i Złotym Znakiem Związku OSP RP „Za zasługi dla pożarnictwa”. Zginął 6 maja 2018 r. w drodze do pożaru. Miał 34 lata.

Kuba i jego rodzeństwo są jednymi ze 130 dzieci strażaków, policjantów, żołnierzy, medyków i ratowników górskich, którymi opiekuje się Fundacja Dorastaj z Nami.

Nie zwrócimy im Taty, ale będziemy przy nich aż dorosną. W podziękowaniu za służbę ich Ojców.

Kampania bożonarodzeniowa 2022

 
 
 
 
pakiet obiadów w szkole
pakiet korepetycji
pakiet psychoterapii
pakiet rocznej pomocy dla dziecka w wieku szkolnym

WYBIERZ ŚWIĄTECZNY PAKIET

Jednorazowo Miesięcznie
Suma kwot
Wsparcie 2

Michał, Iga, Zuzia i 128 naszych podopiecznych
czekają na TWOJĄ pomoc

Michał

Michał

Jestem Michał. Sport to moja pasja, a rower lubię najbardziej, choć tata nigdy nie zobaczy jak na nim jeżdżę. Codziennie trenuję i dzięki fundacji mogę chodzić na dużo zajęć sportowych. Chcę być tak sprawny jak tata, bardzo za nim tęsknię.

Iga

Iga

Jestem Iga. Dopiero uczę się mówić, bo urodziłam się głucha. Uwielbiam powtarzać „mama” i „tata”, bo widzę jak rodzice się wtedy cieszą. Dziś już trochę lepiej słyszę, bo w rehabilitacji pomaga mi fundacja.

Zuzia

Zuzia

Mam na imię Zuzia. Nie wiem jaki był mój tata, bo go nie poznałam. Umarł, kiedy walczył ze złymi ludźmi. Lubię dużo mówić i pomagać mamie w ogródku. Mama mówi, że mam to po tacie. Mówi też, że będę taka mądra jak mój tata, bo dzięki fundacji mogę chodzić na różne zajęcia.

Możesz także wylicytować jeden z naszych wyjątkowych prezentów, by zrobić prezent swoim bliskim i tym samym wesprzeć naszych podopiecznych.

Zapraszamy do licytacji przedmiotów w ramach naszej Świątecznej Aukcji Charytatywnej. Naszym celem jest mnożenie dobra, bo kupując na aukcji świąteczny prezent możesz obdarować jednocześnie nasze dzieci. Bowiem zysk uzyskany z aukcji zostanie przeznaczony wyłącznie na potrzeby i marzenia podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami.